Goldenbiz – síťový marketing s běžně nakupovaným spotřebním zbožím, potravinami a mobilními tarify

V březnu 2012 byl spuštěn projekt goldenbiz. Jde v podstatě o normální e-shop s běžným spotřebním zbožím normálních značek (hygienické potřeby, potraviny, kosmetika, nápoje atd) za lepší ceny než v kamenných obchodech. Na internetu byste asi většinou našli stejné zboží i za ještě o kousek lepší cenu, ale jde o to, že zde nakupováním a zároveň propagováním e-shopu dalším lidem můžete časem vydělávat i poměrně zajímavé částky.

Je to v podstatě klasický legální MLM systém, ale snad poprvé na trhu postavený opravdu na naprosto normálním zboží za obyčejné ceny (ostatní „super výhodné“ MLM systémy prodávají nesmysleně předražené zboží pochybných neznámých značek). Až mě zaráží, že toto nenapadlo nikoho už dříve.

Důlěžitá informace je, že za registraci NIC NEPLATÍTE, a taky vám NEHROZÍ žádné sankce za neplnění dvou jednoduchých pravidel:

1) pro to, aby Vám začaly být vypláceny provize musíte sehnat alespoň 5 lidí pod sebe

2) Jednou za dva měsíce musíte nakoupit alespoň za 1000kč (poštovné je zdarma), což vzhledem k nabízenému sortimentu a cenám zboží je poměrně lehce splnitelné. Stejně tyto věci člověk opravdu nakupuje..(mrkněte do toho e-shopu, opravdu jsou to běžné věci běžně koupitelné v sámoškách)

A co zato? 25kč každý měsíc za každého registrovaného pod Vámi, který také nakoupí. A to až do páté úrovně. Hezky názorně to popisuje video na jejich stránce. V případě, že vy seženete těch minimálních 5 osob a každý z nich také sežene „jen“ 5 lidí pod sebe až do té páté úrovně, dostáváte se na víc jak 70 tisíc měsíčně za provize. Zní to nemožně, ale jednoduchými počty se dá zjistit, že to nemožné není.

Pokud z každého nákupu za 1000 Kč počítá firma s 250 Kč na provize do všech úrovní (5 úrovní x 25 Kč je 125 Kč, tzn 250 Kč z objednávky za 1000 Kč jednou za dva měsíce), tak už to tak nereálné není. Protože na zboží za 1000Kč je běžně marže větší než 250Kč. Tzn se podělí všichni registrovaní a ještě zbyde něco té firmě. Řekl bych v podstatě geinální, alespoň pro ty, co se stihnou registrovat včas a budou dostatečně „nahoře“.

Peníze vyplácí každý měsíc, nehledě na výši „naspořené“ částky, pouze musí být splněna podmínka uskutečnění Vašeho nákupu jednou za dva měsíce. Ve chvíli, kdy máte pod sebou dostatek lidí, může se vám cena nákupu strhnout z naspořené provize.

A co je gól na závěr – krom nakupování zboží má firma smlouvu s T-mobile a nabízí naprosto bezkonkurenční mobilní tarify (i po prostudování podrobných podmínek v tom nevidím žádnou černotu, řekl bych, že je to opravdu čisté a funkční).

Například za 549 Kč 390 volných minut a 150 volných SMS do všech sítí, volání v rámci těchto speciálních tarifů zdarma a ceny po vyčerpání volných minut a sms- 4 Kč/min ostatní sítě, 3 Kč/min T-mobile a 1,5 Kč za SMS. Účtují první minutu a pak po vteřinách (což také není úplně běžné). + možnost dokoupení internetu v mobilu za 70Kč za měsíc. A to jsou tam na výběr i dražší varianty tarifů s ještě víc volnými minutami… Ale proč o tom píšu – i když objednáte tento řekl bych super tarif, máte splněný svůj měsíční limit „nákupů“ pouze platbou paušálu a už jen vyděláváte…takže není ani nutné, abyste nakupovali. Více o tarifech a registrace zde.

Zní to téměř neuvěřitelně, ale i při logickém zamyšlení a propočítání si všeho to opravdu reálně může fungovat. Sortiment zboží stále rozšiřují, dělají speciální akce pro registrované atd. Řekl bych, že toto má opravdu velkou šanci na úspěch a pokud se Vám podaří do systému zapojit „včas“, dokud je ještě stále dostatek lidí, kteří o tom nevědí a které můžete registrovat pod sebe, máte opravdu šanci dostat se krom k e-shopu s dobrými cenami a super tarifům také k celkem slušnému pasivnímu příjmu.

Takže? Budu rád za Vaše názory zde v diskuzi. A za Vaší registraci zde. Ať už to využijete k nakupování běžného zboží, jídla, kosmetiky, čokolád, nebo ať se registrujete kvůli možnosti přechodu na ty zajímavé tarify (samozřejmě je možno přejít i s Vaším stávajícím telefonním číslem). Než se registrujete, doporučuji samozřejmě nastudovat ještě sortiment e-shopu, abyste věděli, co je v něm nyní možné nakoupit.

PS: Pokud k tomu stále nemáte důvěru, jako jsem neměl já, zkuste zagooglit, objednávky zboží opravdu chodí, provize opravdu vyplácí. Jediné, co se mi nepodařilo najít, je názor na ty mobilní tarify někoho, kdo by je používal. Ale uvažuji o vyzkoušení já a názor sem pak rozhodně připíšu. Zatím na goldenbiz není nikde nic záporného či špatného.

Aktuálně v sprnu a září! Nyní dokonce v srpnu a září není nutné ani nic nakupovat kvůli přesidlování skladů firmy. Takže nyní můžete 2 měsíce pouze budovat síť lidí pod Vámi a ani „nemusíte“ nakupovat u nich. Mimochodem, jsou normálně registrovaní v rejstříku firem a mají reálnou adresu v Ústí nad Labem s možností osobního odběru objednávek (tedy není to pouze nějaký pochybný tajný PO box!)

Více info zde.

Další dotazy, rady, pomoc… na mailu golden-biz@email.cz

Tags: , , , ,

Neděle, Srpen 12th, 2012 Zajímavosti

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Nechte počítač vydělávat dolary tím, že když je zapnutý, tak se vám na kraji monitoru zobrazuje malá reklama. Pro registraci klikněte na banner vlevo!

TIP

Zcela upřímě a vážně doporučujeme registraci v systému emailing, více info, jak v tomto systému vydělávat co nejvíce čtěte zde (čtěte pořádně celý text před registrací, jen tak dosáhnete na maximální možnou částku, po registraci již některé údaje ovlivňující výši odměny nejde změnit) Možnost vybrat již 100kč a našetřené peníze můžete také použít k vlastnímu rozeslání reklamních mailů či k odesílání sms, nebo nákupu aplikací, obrázků a vyzvánění pro mobilní telefony. (3 přijaté maily = 2 odeslané sms jakémukoli operátorovi nebo 3 přijaté maily = 6 odeslaných reklamních mailů uživatelům emailingu)

Máte peněz moc? Pošlete kousek ;-)

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde