NeoBux.com – vydělávejte peníze za shlédnutí pár reklam denně

Popis chystáme. Registrovat se přímo do NeoBux můžete zde.

Tak změna, popis nechystáme, neobux podle všeho NEFUNGUJE! Nebo máte jinou zkušenost? Budeme rádi za názor či příspěvek.

Tags:

Čtvrtek, Leden 6th, 2011 Klikačka, Registrace nových uživatelů

Komentáře: 2 to NeoBux.com – vydělávejte peníze za shlédnutí pár reklam denně

  1. Dobrý den já chci se zaregistrovat na neobux.com pomužete mi děkuji

  2. neobux on Září 15th, 2011
  3. Doporučuji kliknout na banner, který je výš a pak už Vás systém povede sám.. V angličtině, ale případně se slovníkem by to neměl být problém

  4. admin on Září 15th, 2011

Napsat komentář

Nechte počítač vydělávat dolary tím, že když je zapnutý, tak se vám na kraji monitoru zobrazuje malá reklama. Pro registraci klikněte na banner vlevo!

TIP

Zcela upřímě a vážně doporučujeme registraci v systému emailing, více info, jak v tomto systému vydělávat co nejvíce čtěte zde (čtěte pořádně celý text před registrací, jen tak dosáhnete na maximální možnou částku, po registraci již některé údaje ovlivňující výši odměny nejde změnit) Možnost vybrat již 100kč a našetřené peníze můžete také použít k vlastnímu rozeslání reklamních mailů či k odesílání sms, nebo nákupu aplikací, obrázků a vyzvánění pro mobilní telefony. (3 přijaté maily = 2 odeslané sms jakémukoli operátorovi nebo 3 přijaté maily = 6 odeslaných reklamních mailů uživatelům emailingu)

Máte peněz moc? Pošlete kousek ;-)

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich