20$2surf – příjem pro každého pouze za připojený zapnutý počítač

Ve zkratce jde o to, že v době, kdy máte zapnutý počítač a aplikaci 20$2surf, vyděláváte dolary zato, že se vám někde v rohu na monitoru ukazují různé bannery (stabilního rozměru 648x60px). Aplikace funguje spolehlivě, neruší (z vlastní zkušenosti je nejlepší umístění na horní části obrazovky) a zároveň nabízí i další možnosti, jak si přivydělat formou různých her atd. Zajímavý je také refferal systém, který zde funguje až do désáté úrovně.

Reálně se tak můžete dostat celkem snadno třeba na 100 dolarů měsíčně, záleží, jak často máte pc zapnuté a kolik případně seženete dalších lidí pod sebe. Další lidi pod sebe můžete lovit mezi kamarády, na facebooku, mailem, na svém blogu či webu…kde vás napadne :-) Nemáte-li web nebo blog, můžete si ho velmi jednoduše a rychle vytvořit- návod zde.

make cash

Po rychlé registraci stáhnete malou aplikaci, kterou nainstalujete a hned se vám začne reklama zobrazovat. Samozřejmě jí lze kdkoli vypnout. Celá registrace a instalace je velmi jednoduchá a rychlá.

Samozřejmě se nemusíte registrovat přes mé (nebo jakékoli jiné) odkazy, ale pak by tento celý web trochu ztrácel smysl. Tedy ocením, pokud se do 20$2surf registrujete přes můj link, když sem přidáte nějaký Vámi vyzkoušený systém, rád se registruji zase já pod vás. Více info v sekci vydělávejte s námi. Registrací podemne navíc získáte zdarma podporu a typy, jak snadno a úspěšně shánět další lidi pod sebe.

Nejde o to sehnat pouze co nejvíce lidí, kteří se zaregistrují pod vás. Jde o to sehnat co nejvíce aktivních lidí- kteří budou shánět dálší a kteří budou mít zobrazování bannerů stále zapnuté.

Příklad: Maximum nasurfovaných bodů za měsíc je 10 000 (počet refferalů a bodů od nich už omezen není). Pod sebe seženete do první linie 10 aktivních osob. Z těch se každému podaří sehnat opět 10 aktivních do druhé úrovně. A takto to půjde až do té desáté. (Přičemž sehnat 10 aktivních osob pod sebe v celku není problém, většinou se zadaří více). Znamená to tedy až 10 na desátou lidí ve vašem systému, což je trochu nereálně vypadajících číslo. Ale vůbec ne nemožné, protože 10 osob, které do toho půjdou zná opravdu každý :)

Ale zpět mezi normálnější čísla, dejme tomu, že každý z vašich refferálů sežene deset dalších až do čtvrté úrovně. Tedy 10 000 osob pod vámi. Z každého z nich máte 10% z jejich zisku bodů. Vzhledem k tomu, že počítáme, že jsou všichni aktivní, nasbírá každý z nich měsíční maximum 10 000 bodů. Vy tedy z každého z nich máte 10% = 1000 bodů. Celkem 10 milonů bodů. I kdyby 1000 bodů bylo za 0,10 dolaru (většinou je více – 0,10-0,11), máte tisíc dolarů měsíčně pouze z lidí pod vámi, pouze do čtvrté úrovně a když sežene každý z nich pouze 10 aktivních osob!!

make cash

Vytvořte si schopný tým lidí pod sebou a pak už ani nebudete muset zapínat pc, abyste sami sbírali body :-) Za registraci nic nedáte, zato že vám to na pc běží také ne a zisky mohou jen stoupat, o nic tím nepřijdete. Tak hurá do toho!

Tags:

Pondělí, Leden 10th, 2011 Registrace nových uživatelů, Surfbary

Komentáře: 7 to 20$2surf – příjem pro každého pouze za připojený zapnutý počítač

 1. velmi zajimave, diky

 2. BleateFlita on Březen 5th, 2011
 3. Chtěl bych se zeptat jestli tento surf bar ještě funguje,jelikož jsem ho instal a surf bar se pochvilce tváří jako nečinný ,prostě bílej obdelní.

  Nebo je něco špatně v nastavení

  Dík za odpo.

  Ševry

 4. A ještě to funguje on Listopad 15th, 2011
 5. Omlouvám se za pozdní odpověď, byl jsem na cestách, surf bar normálně funguje, lidé i centíky přibývaj :-) Takže zkus možná reinstall nebo něco takovýho, nastavení tam v podstatě žádný neni, nebo já rozhodně nic nenastavoval, aby se to rozjelo.. Nebo už je to zase ok? (protože mě tu vesele bliká)

 6. admin on Prosinec 6th, 2011
 7. Koukám že už si takhle zkoušíte delší dobu vydělávat. Chtěla bych se zeptat jestli máte už nějaké zkušenosti s vyplácením. Jak vůbec takové vyplácení probíhá? Přes paypal nebo něco podobného ?
  Děkuji Terka

 8. dotaz on Červen 7th, 2012
 9. Ano, v tomto případě probíhá vyplacení částky na paypal (a ještě popdorují nějaké další, v ČR méně známé, platební servery)

 10. admin on Srpen 12th, 2012
 11. Takze za mesic muzu ziskat max 10000 bodu = cca $1, a vyber pro limit je $20. Takze si na sve penize prijdu az za necele 2 roky?
  Pocitano pri pasivnim uzivani, tzn. bez yajistovani referalu.

 12. Maximum za den on Květen 26th, 2013
 13. Jojo, v případě pasivního užívání to tak je :-) Doporučoval bych především podstatně nadějnější projekt Join Something New, kvůli kterému jsem předělal i tento web a všechnu energii nadále směřuju tímto směrem – viz info zde (ano, pár dolarů měsíčně přibývá i v 20 dollars, ale jsou to drobné..)

 14. admin on Červen 15th, 2013

Napsat komentář

Nechte počítač vydělávat dolary tím, že když je zapnutý, tak se vám na kraji monitoru zobrazuje malá reklama. Pro registraci klikněte na banner vlevo!

TIP

Zcela upřímě a vážně doporučujeme registraci v systému emailing, více info, jak v tomto systému vydělávat co nejvíce čtěte zde (čtěte pořádně celý text před registrací, jen tak dosáhnete na maximální možnou částku, po registraci již některé údaje ovlivňující výši odměny nejde změnit) Možnost vybrat již 100kč a našetřené peníze můžete také použít k vlastnímu rozeslání reklamních mailů či k odesílání sms, nebo nákupu aplikací, obrázků a vyzvánění pro mobilní telefony. (3 přijaté maily = 2 odeslané sms jakémukoli operátorovi nebo 3 přijaté maily = 6 odeslaných reklamních mailů uživatelům emailingu)

Máte peněz moc? Pošlete kousek ;-)

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich