Emailing.cz – skutečné peníze za příjem reklamních mailů, občas i opravdu zajímavých ;-)

Další vyzkoušený systém, který Vám platí za příjem reklamních emailů (doporučuji si nato ale zřídit spešl mailovou schránku, ať se vám to nemíchá mezi normální poštu). Našetřené peníze si pak můžete buď nechat poslat, nebo je využít k rozeslání vlastní reklamy, nebo třeba použít k posílání sms či stahování různých melodií, her a obrázků pro mobily.

A teda mimochodem, občas jsou v těch přicházejících reklamách i opravdu zajímavé nabídky či akce (pravidelně zajímavé a exkluzivní nabídky mobilních operátorů, zajímavé akce na různé značky outdoorového oblečení, počítače, časopisy, banky…samozřejmě Vám chodí pouze reklamy, jejich témata si sami zvolíte, že o ně máte zájem – ale logicky, chcete-li vydělávat co nejvíce, přijímejte co nejvíce témat ;-) )


Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti

Získejte peníze za příjem emailů od české společnosti. (nezapomeňte správně uvést číslo doporučujícího 84201, jen tak dosáhnete na 1 kč za přijatý email, bez uvedení toho čísla dosáhnete maximálně na 80 haléřů za mail)

Dostáváte 40 haléřů za email (došlý mail je potřeba otevřít a potvrdit jeho přečtení kliknutím na odkaz v dolní části, nejpozději 14 dní od jeho přijetí) a je možné pod sebe registrovat lidi až do třetí úrovně a za každý email došlý těmto lidem dostanete dalších 10 haléřů. Výplata je možná od 100kč. (v podmínkách udávají 0,10 – 0,40 haléřů za došlý mail, ale kupodivu zatím jsem nedostal jinou částku než těch 40 haléřů, tedy, pro vás 50 haléřů – viz TIP o kousek níže, já se bohužel neregistroval pod nikoho dalšího, takže jsem neměl co vyplnit při registraci)

POZOR! Emailing.cz je jeden ze systémů, který Vám platí dokonce víc, pokus se registrujete už pod někoho!! Takže zde je opravdu lepší úvést toho, kdo vás k emailingu přivedl- zvýšíte tím  částku, kterou Vám připíší za každý došlý mail (z 0,4kč na 0,5kč) V tomto případě vyplňujte 84201 (později už to bohužel není možné dovyplnit)

A DALŠÍ NOVINKA! Pokud pod sebe seženete alespoň jednoho aktivního člověka, „výplata“ za přečtený email se Vám zdvojnásobí!! Tomu říkám dobrá motivace… :-)

Tags:

Komentáře: 6 to Emailing.cz – skutečné peníze za příjem reklamních mailů, občas i opravdu zajímavých ;-)

 1. Nevím já dělám i emailing ale tenhle se mi rozjel za 14 dní a ne za roky jako emailin ale je to samozřejmě na každém .
  S přánm hezkého dne všem Multilevlistům a klikařum . Pokud by mě chtěl někdo kontaktovat prosím mejlem na (email smazán adminem, kdyby to tu napsal takhle každý, neměla by myšlenka toho webu smysl) Rád se podělím o své zkušenosti jak z eRmailu tak z imelingu.

 2. eRmail on Září 20th, 2011
 3. Odkaz naregistraci eRmailingu je zde: http://www.ermail.cz/link/XXlAcNjeTXeJJXcNccT2NAAlAmaaleVc

 4. eRmail on Září 20th, 2011
 5. Ahoj, to vypadá zajímavě, díky za tip! Registroval jsem se pod Tebe, taky zkusim :-) Kdyby si písnul sem něco o tom, bylo by to super, samozřejmě klidně s Tvym odkazem. Uplně nemám čas se tomuhle webu a nápadu věnovat, takže budu rád za pomoc.

 6. admin on Září 21st, 2011
 7. Tak můj pocit po pár měsících používání ermailu – zrušil jsem to, nemyslím si, že by mělo nějaký smysl v tom dále pokračovat. Máte někdo nějakou jinou zkušenost? Můžete doližit výplatu? Budu rád za článek přímo pouze o ermailu (samozřejmě s Vaším referenčním linkem)

 8. admin on Únor 1st, 2012
 9. Dobry den.Cez Emailing som obdrzala ponuku zahrat si na aukcii.Zaujalo ma to a pytam sa,ako si vlozit takuto reklamu a aka je cena.Dakujem.

 10. Aukcia on Duben 20th, 2012
 11. Tak v tom Vám bohužel neporadím, protože netuším o co jde, asi bych doporučil zeptat se přímo emailingu.. :-)

 12. admin on Srpen 12th, 2012

Napsat komentář

Nechte počítač vydělávat dolary tím, že když je zapnutý, tak se vám na kraji monitoru zobrazuje malá reklama. Pro registraci klikněte na banner vlevo!

TIP

Zcela upřímě a vážně doporučujeme registraci v systému emailing, více info, jak v tomto systému vydělávat co nejvíce čtěte zde (čtěte pořádně celý text před registrací, jen tak dosáhnete na maximální možnou částku, po registraci již některé údaje ovlivňující výši odměny nejde změnit) Možnost vybrat již 100kč a našetřené peníze můžete také použít k vlastnímu rozeslání reklamních mailů či k odesílání sms, nebo nákupu aplikací, obrázků a vyzvánění pro mobilní telefony. (3 přijaté maily = 2 odeslané sms jakémukoli operátorovi nebo 3 přijaté maily = 6 odeslaných reklamních mailů uživatelům emailingu)

Máte peněz moc? Pošlete kousek ;-)

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich